ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 16-17/3/2019
by epspeir.gr
Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 11:30 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΠΙΝΗΣ .., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η. | |
34. | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 16/03/19 | 13:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | |
Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
35. | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 18:15 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ. | |
36. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 18:30 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ. | |
37. | ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 18:45 | ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. | |
Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 09:30 | ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. | |
39. | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 18:45 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. | |
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
40. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 09:45 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | |
41. | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 14:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | |
42. | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 18:45 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | |
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 16/03/19 | 11:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | |
44. | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 11:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | |
45. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 12:00 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | |
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
46. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 10:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | |
47. | ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 12:15 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
Κ14 - 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
48. | ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 10:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
49. | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 17/03/19 | 10:30 | ΣΑΪΝΗΣ Γ. | |
50. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 18:00 | ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. | |
Κ14 - 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
51. | ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 11:45 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | |
52. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 13:30 | ΠΙΠΙΝΗΣ .. | |
53. | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 14:15 | ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. | |
Κ14 - 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
54. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 10:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
55. | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 12:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | |
56. | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 16/03/19 | 18:45 | ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. | |
Κ14 - 4ος Όμιλος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
57. | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 16/03/19 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | |
58. | ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 11:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | |
59. | ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 17/03/19 | 18:30 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | |
Κ14 - 5ος Όμιλος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
60. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 13:45 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
61. | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 14:00 | ΣΑΪΝΗΣ Γ. | |
62. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΥ Α. |