ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 30/11-1/12/19
by epspeir.gr
Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
35. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 09:15 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
36. | ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 13:15 | ΠΟΝΤΙΚΗΣ .. | |
37. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 17:45 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
38. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 13:15 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
39. | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 13:15 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | |
40. | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 17:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
41. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 30/11/19 | 10:30 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | |
42. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 13:45 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | |
43. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 10:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | |
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
44. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 17:45 | ΣΠΗΛΙΟΣ Γ. | |
45. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 18:15 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | |
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
46. | ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 17:45 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | |
47. | ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 10:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
48. | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | |
Κ16 - Α Φάση - 6ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
49. | ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 11:15 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | |
50. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 11:30 | ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. | |
51. | ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 30/11/19 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | |
Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
52. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 11:15 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
53. | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 30/11/19 | 17:45 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η. | |
54. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 18:00 | ΠΟΝΤΙΚΗΣ .. | |
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
55. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 10:00 | ΡΟΥΣΣΟΥ Α. | |
56. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 30/11/19 | 12:30 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | |
Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
57. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 12:15 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | |
Κ14 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
58. | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 11:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
59. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 09:30 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | |
Κ12 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
60. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 09:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | |
61. | ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 16:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | |
62. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 10:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | |
Κ12 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
63. | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 13:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | |
64. | ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | |
65. | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 16:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | |
Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
66. | ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 10:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | |
67. | ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 09:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | |
Κ12 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
68. | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/11/19 | 12:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | |
69. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 13:30 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. | |
Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
70. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | |
71. | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν. |